.

.

Графичка Америка држава Северна Каролина корени на женските графички колекција на маици

Графичка Америка држава Северна Каролина корени на женските графички колекција на маици

DEN 112.00

Од стока
Достапно.

Покажете ги вашите корени со оваа графичка графичка тематика во Северна Каролина. Одличен дизајн на маица за патување, празници, настани или секојдневно носење. Гордо прикажете ја вашата loveубов кон планините во Каролина или дајте му како совршен подарок за роденден, Божиќ или која било прилика. Оваа висококвалитетна маица за кратки ракави дами е направена за да ве натера да изгледате и да се чувствувате одлично без разлика каде ќе ја земете! Совршен дизајн на маица за патувања, празници, настани или дневно носење . Нашата држава инспирирана облека го прикажува родниот град на трендовски обична облека . Изберете ги омилените дизајни за маици во Северна Каролина и подобрете ја вашата гардероба . Класични дами се вклопуваат . прислушувани врат и раменици . странично и засилено вклопување . Достапно во најразлични бои и големини, вклучувајќи дополнителни големи димензии на облека за жени . Големини мали-3xl (достапноста може да варира) . 100% памук . печатено во САД.

За производот

Купувачите избираат и