.

.

Activeенска активна активен V-врат со кратка маица со кратки ракави

Activeенска активна активен V-врат со кратка маица со кратки ракави

DEN 479.84

Од стока
Достапно.

Shirred Active Tee за жени со атлетски дела има сè што ви треба за ваш совршен тренинг. Оваа кратка ракава, полу-опремена ТЕЕ се протега и се движи со вас, а неговата ткаенина за влага ве одржува ладно и суво, така што секогаш ќе бидете удобни. Shirred Seams од страната give ја дава на оваа кошула својата ласкава форма и структура што ја комбинира формата и функцијата за комбинирање за стилски, удобно вклопување без оглед на тоа што правите - да работите надвор, да трчате работи или само да се релаксирате дома. V-вратот е без ознака, со затегнати детали за грб кои додаваат стил и интерес. Машина за перење; 65% поли 35% Рајон Jerseyерси Атлетски работи женски јадро активен vneck краток ракав за кратки ракави за шири. 65% поли 35% рајон. Полу-опремени. V-врат. Краток ракав. Влага за губење. Без ознака за дополнителна удобност. Машина за перење.

За производот

Купувачите избираат и