.

.

Маици манксивоо За Жени Женски Кратки Ракави Лажичка Вратот Ребрести Опремени Плетени Тесни Маици Градиент Летни Врвови Преголеми Маици Кошули За Жени Црни

Маици манксивоо За Жени Женски Кратки Ракави Лажичка Вратот Ребрести Опремени Плетени Тесни Маици Градиент Летни Врвови Преголеми

DEN 0.67

Од стока
Достапно.

Женски Краток Ракав Лажичка Вратот Ребрести Опремени Плетена Кошула Основни Тесни Маици Хенли Градиент Летни Врвовикарактеристики : Карактеристики : Лажичка Вратот, Ребрести Плетени, Краток Ракав, Должина На Туника, Тенок Фит, Еднобојна, Основна Летна Тенка Маичка. Убав дизајн на вратот и обична маица ќе понудат - класа удобност, истакнете ја вашата совршена фигура на телото. Вградена Маица во плетена мешавина дрес со деколте со лажичка. Носете го заедно со вашите шорцеви, фармерки и плисирано здолниште, лесно за секојдневен стил во лето. Достапно Во Црна, Бела, Каки, Темно Сива, Розова и Зелена боја. Совршена рамнотежа за фитинг и удобност. Ласкање и слабеење. Машина или Рачно Перење Со Ладна Вода/Висат Или Линија Сува/Без Белило/Без Хемиско Чистење. Забелешка : ве Молиме внимателно проверете ги информациите за големината пред да ја поставите нарачката. Ве молиме погледнете ја табелата со големини во страницата за опис на производот.Други прашања, ве молиме контактирајте не слободно. Сезона : Алгенда : Женаматеријал : Полиестердекорација : Должина На Необлекување : Редовна Должина На Ракавот : Кратка Јака За Ракави : Стил На Врат Со Лажичка : Мода, Тип На Причинско-Последична Шема : Почва. Материјал : Полиестер, Спандекс. Прилика : Секојдневно носење, вокација, Божиќ, датуми, спорт,улична облека итн. Секојдневен стил кој го покажува вашиот уникатен шарм и виталност, додадете чувство на елеганција и стил. Секојдневно Вклопување : Одговара на големината. Ве молиме слободно контактирајте не доколку имате какви било прашања.

За производот

Купувачите избираат и