.

.

Дозвола Среќен Божиќ Кошула Жени Божиќ Дедо Мраз Печати Маици Божиќ Графички Кошули Одмор Краток Ракав Маици Блузи

Дозвола Среќен Божиќ Кошула Жени Божиќ Дедо Мраз Печати Маици Божиќ Графички Кошули Одмор Краток Ракав Маици Блузи

DEN 1.33

Од стока
Достапно.

Оваа Кошула До Обична Вечер Излегување На Пијалоци со Пријателите, Плажа, Одмор, Одмор, Забава, Работа и Шопинг, Ѓердан За Да Создадете Различни Стилови За Различна Пригода или Да Ја Носите Под Јакни или Кардигани И Палто Кога Температурите Ќе Се Оладат.Информации за производот : Сезона : сите seasons Gender : Women,Girl Occasion : Casual,Daliy Material : Polyester Collar : V-Neck Style : Casual,Fashion Length : Редовна Должина На Ракавот : Краток Ракав Како Да се мие : Рачно Перење Ладно, Закачување Или Сушење На Линија што добивате : 1 ПАРЧИЊА Женски блузи за графички Маици Кошули : За Да Ја Купите Големината што Ви Одговара, Ве Молиме Погледнете Ја Нашата Табела Со Големини Во Описот На Производот пред Да Купите.Стил : Ова Печатено Може Да биде Одлично под јакни или сам, носено со фармерки, шорцеви, Фустан,потпетици или станови, токму онака како што сакате 4. Шифон блуза краток ракав копче до кошули за жени пакет на кошули за жени сина едно рамо врвот жените долг слоевит елек краток црн камизола жените што да носат денес 80 мода жена жени v вратот долги кошули висок врат краток ракав блузи кошула јуниори кошула со надуени ракави женски бела кошула црна трчање бела цврста долги ракави краток ракав чипка врвот преголеми кошула жени потопла кошула. Кошули за возрасни кошули со копчиња работни кошули црвена ладна бохо блуза селска врвна преголема виолетова кошула праска маица женски долги ракави сива блуза бела опремена маица проѕирни блузи кошула со дупчиња преголеми долги ракави врвна кошула портокалов корсет топ блуза со кратки ракави за работни туники за високи дами 4х бела маица со кружен врат блуза кошули за возрасни црна блуза со светки плус големина т кошули божиќ.

За производот

Купувачите избираат и