.

.

Цртан филм Колибри Хип Хоп Смешни Колибри Птица Подарок Мода Графички печатење женски краток Ракав Маица, удобно и трендовски летен маица за жени, симпатична блузи

Цртан филм Колибри Хип Хоп Смешни Колибри Птица Подарок Мода Графички печатење женски краток Ракав Маица, удобно и трендовски

DEN 319.84

Од стока
Достапно.

Барате стилска и удобна маица што можете да ја носите за секојдневна употреба, дома, додека патувате или за време на тренингот? Не гледајте подалеку од нашата женска стандардна маица со кратки ракави!Одликувајќи се со уникатен и трендовски графички дизајн на предната страна, нашата маица е мека, удобна и еластична, што ја прави бриз за носење и совршено прилагодена за сите видови активности. Сечењето е точно, што ви дава ласкаво вклопување што оди добро со секоја облека и стил.И тоа не е се. Нашата маица е исто така практична и издржлива, направена да застане да ја носи и кине долго време. Лесно е и за нега, бидејќи можете да го миете рачно или во машина. Само не заборавајте да избегнете предолго натопување или користење белило или топла вода за чистење.Без разлика дали барате симпатичен врв за носење во летен ден или стилска и удобна маица за носење дома или додека работите, нашата женска стандардна маица со кратки ракави е совршен избор. Па зошто да чекаме? Нарачајте ја вашата денес и уживајте во удобноста и стилот на нашата маица каде и да одите! 1. ГРАФИЧКИ ВРВОВИ : Стилски врв со уникатна графика 2. НОСЕЊЕ ПРЕКУ ЦЕЛАТА ГОДИНА : Разноврсна и удобна 3. УЛТРА МЕКА ТКАЕНИНА : Врвна Удобност и Мекост 4. ЛАСКАВО ВКЛОПУВАЊЕ : Совршено За сите Типови На Тело 5. ЛЕСНО ЗА НЕГА : Одржување Без Проблеми.

За производот

Купувачите избираат и