.

.

Имаат Две Титули Тато И Тато Денот На Таткото промовирајте Привлечни И Трендовски Женски Графички Маици За Лето

Имаат Две Титули Тато И Тато Денот На Таткото промовирајте Привлечни И Трендовски Женски Графички Маици За Лето

DEN 2.33

Од стока
Достапно.

Блеснете ги вашите пенливи личности дури и во овие жестоки денови што може да ги почувствувате. Накратко, нашите женски стандардни Маици Со кратки ракави со уникатна графика отпечатена на предната страна се совршени за секоја жена која бара удобна и стилска Маица. Нашите Маици се направени со висококвалитетни материјали кои се долготрајни и нема да се намалат по миењето. Без разлика дали претпочитате кошули со кратки ракави или слатки врвови, нашите Маици сигурно ќе одговараат на вашите потреби. Машинско перење и ве молиме не паѓајте сува 5. Наменети за жени кои сакаат да изгледаат стилски и да се чувствуваат удобно, нашите Маици се совршени за секоја пригода. кружен врат, ставете затворање, уредни шевови, мек и ладен материјал, ракав Со Двојна игла и долниот раб 3.

За производот

Купувачите избираат и