.

.

Јуствх Жените Надвор Од Рамото Кратки Ракави Печатени Маици Врвови

Јуствх Жените Надвор Од Рамото Кратки Ракави Печатени Маици Врвови

DEN 367.84

Од стока
Достапно.

Џаствх! Меко чувство, пријатно, дише и погодно за кожата за носење. Совршено е за секојдневен ден или се облекува без напор за ноќно излегување. Ова е одличен подарок за вашите љубовници или за себе. За Оваа Ставка(имаме за цел да ви покажеме точни информации за производот). 1.Погледнете ја референцата за големина за да ја пронајдете точната големина. 2.Може да има малку разлика во бојата причина за снимање на светлината. 3.Ве молиме дозволете разлика од 1-3см поради рачно мерење(забелешка 1см=0,39 инчи). Ви благодариме за разбирањето. Кликнете на " Just VH", ќе најдете повеќе стилски, пријатни предмети. Содржина На Пакетот : . 1 х Жените Врвот Исечете Маици. Графички Маици. Обична И Работна Облека. Основни Пуловер Маици. Нормкор/Минималистички. Широка Лабава.

За производот

Купувачите избираат и