.

.

Летна Маица Активни Блузи За Жени Летни Жени Врвови Елек Без Ракави Цврста Маичка Со Плус Големина

Летна Маица Активни Блузи За Жени Летни Жени Врвови Елек Без Ракави Цврста Маичка Со Плус Големина

DEN 2.00

Од стока
Достапно.

ве молиме бидете сигурни дека не ви пречи пред да нарачате.21"големина : xxl биста : 115cm/45. Големина : С Биста : 95см/37,40" Должина : 55,5 см/21,85"Големина : М Биста : 100см/39,37" Должина : 57,5 см/22,64"Големина : Л Биста : 105см/41,34" Должина : 59,5 см/23,43"Големина : XL Биста : 110см/43,31" Должина : 61,5 см/24.28" должина : 63. Танц Блузи За Бизнис Повик Блузи За Жени Компресија Тренингот Блузи За Жени Обичните Врвови Јуниори Памук Камизоли Жените Пакет. Повод : Носење Дали, Секојдневна Облека, Запознавање,Танцова Изведба,Забава, Дома И Многу Повеќе. Боја : како што покажува сликата, (поради разликата помеѓу различните монитори, сликата може да има мала разлика во бојата. Материјал : Полиестер. ве молиме бидете сигурни дека не ви пречи пред да нарачате, Ви Благодариме!).Летни Женски Врвови Елек Без Ракави Цврста Маичка Со Плус Големина. Памучна Камизола Со Врвна Пижама За Градник Врвни Памучни Жени Исечени Атлетски Врвни Работни Кошули За Боди.00" миење : рачно перење или машинско Перење со ладна вода (препорачуваме рачно перење) Полица За памучен градник Топ 13 куќа, но не и простена кошула со врат Јуниори чуден девојки.

За производот

Купувачите избираат и