.

.

Усмикси Женски Блузи Глуварче Пеперутка Печатење V-Вратот Краток Ракав Маици Лето Повик Лабава Дише Удобни Блузи Кошули Белата Е Дозвола Под 5 5

Усмикси Женски Блузи Глуварче Пеперутка Печатење V-Вратот Краток Ракав Маици Лето Повик Лабава Дише Удобни Блузи Кошули Белата

DEN 351.84

Од стока
Достапно.

❥ Удобен Материјал : овој секојдневен врв е изработен од 95% Вискоза плус 5% Спандекс,тој е многу мек,удобен, растеглив и лесен. : Голема Биста : 104см/40.37 "Ракав : 20см/7.80" Ракав : 19см/7. надвор од врвовите на рамената за жени/женски блузи и блузи фустани/маици/кошули за жени/женски маици со кратки ракави/дамски блузи и блузи/маици со кратки ракави за жени/блузи за жени/блузи за жени/бели ракави за жени/блузи со кратки ракави за жени/црни кошули за жени/женски блузи/бела блуза за жени/женски кошули со кратки ракави/ блузи за сјај за/жени/блузи за жени/секси обични врвови со кратки ракави за жени/блузи за жени секојдневни/fall пролет зима/исечени врвови со кратки ракави за жени / темносин фустан за жени. ❥Упатство за перење : Предметот што треба да се мие рачно (внатре кон надвор) во ладна вода и сув рамен. : Мала Биста : 96см/37.Ние ќе го обезбедиме најдоброто решение за вас во рок од 24 часа. : 2x-Голема Биста : 112cm/44. Големина.87" Должина : 63см/24. Големина.66" Должина : 65см/25.27 "Должина : 64см/25.Ако имате какви било прашања во врска со облеката, слободно контактирајте не. : Х-Голема Биста : 108см/42. ВЕ МОЛИМЕ ЗАПОМНЕТЕ : .48" Должина : 62см/24. Едноставниот дизајн го прави мода засекогаш. Сите наши алишта се дизајнирани За азиски фигури, што значи дека би биле помали од нормалните големини НА САД, препорачуваме Големина на Табелата со големина 1-2. : Средна Биста : 100см/39.09" Ракав : 23cm/9. слатки врвови со кратки ракави за жени/женски маици со кратки ракави/женски врвови со туника со кратки ракави/летни кошули/женски врвови со туника со кратки ракави/женски врвови со кратки ракави и блузи/летни врвови со кратки ракави за жени/обични врвови за жени/врвови со туника со кратки ракави/блузи за жени лето/женски блузи со кратки ракави/женски кошули/женски маици со кратки ракави/црни врвови со кратки ракави за жени/женски секојдневни кошули краток ракав/летни врвови со кратки ракави/летни врвови за жени/летни врвови/блузи/женски врвови со кратки ракави.

За производот

Купувачите избираат и