.

.

Машки Врвови Со Плус Големина Пролет и Лето 3д Печатење Со Кратки Ракави Со Кружен Врат Маица Врвни блузи Виолетова 6

Машки Врвови Со Плус Големина Пролет и Лето 3д Печатење Со Кратки Ракави Со Кружен Врат Маица Врвни блузи Виолетова 6

DEN 367.84

Од стока
Достапно.

83 "Должина : 78cm/30. Големина : М Големина.Машко И Женско Пролетно И Летно 3д Печатење Маица Со Краток Ракав Со Кружен Врат Blouses Features : 1. : 2x-Големи САД : 14 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 18 ЕУ : 44 Биста : 116cm/45. : 5 X-Големи САД : 20 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 24 ЕУ : 50 Биста : 128cm/50. Големина : С Големина. : Х-Големи САД : 12 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 16 ЕУ : 42 Биста : 112см/44.82 "Ракав : 27cm/10. Големина : 6xl Големина.Стилскиот и моден дизајн ве прават попривлечни3. Големина : Л Големина. Погоден За Лето, Пролет.80" Ракав : 21см/8.94 "Ракав : 23см/9. ●Натпревар+Натпревар : Секојдневен, едноставен, Можете Да Го Носите Сам Или Со Некои Палта за Да Бидете Модерен Трендсетер,Може да Се Носи Со Фармерки,Секојдневни Панталони или Како. : Х-Мали САД : 4 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 8 ЕУ : 34 Биста : 96см/37.06" Рамо : 48см/18.66" Рамо : 44см/17.67 "Ракав : 25cm/9. `+Прилика/Секојдневен/Дома/Работа/Училиште/Забава/Шопинг/Запознавање/Надвор/Свадба/Одмор / Трчање Стил.It изработен е од висококвалитетни материјали,доволно издржлив за вашето секојдневно носење2.42" Рамо : 60cm/23.37 "Ракав : 22см/8.ВЕ МОЛИМЕ запомнете : Рачно или нежно миење на машината во ладна вода / не избелувајте / исушете ја Линијата.11 "Должина : 66см/25.32 "Должина : 64см/25.63" Рамо : 56cm/22. : 3 X-Големи САД : 16 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 20 ЕУ : 46 Биста : 120cm/47. : 6 X-Големи САД : 22 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 26 ЕУ : 52 Биста : 132cm/51.24" Рамо : 54cm/21.90 "Должина : 68см/26.54 " Должина : 63см/24.

За производот

Купувачите избираат и