.

.

Геншин Влијание Жени Машки Деца Смешна Улична Облека Преголеми Секојдневни Врвови За Мажи Жени

Геншин Влијание Жени Машки Деца Смешна Улична Облека Преголеми Секојдневни Врвови За Мажи Жени

DEN 1.33

Од стока
Достапно.

3д Унисекс Дуксери : шарените дуксери напредна технологија ЗА 3д печатење, го прават дуксерот со качулка за мажи смешен и кул. Светла и живописна боја, без воопшто избледување, пукање, лупење или лупење. . Моден Дуксер За Унисекс : уникатниот дизајн на печатење и класичниот стил е погоден за луѓе од сите возрасти. Уникатните обрасци и бои се совпаѓаат за да покажат личност и шарм. . Повеќе од слој, оваа кул Качулка На Унисекс е главна гардероба со сите шарени отпечатоци и удобна завршница од руно. Спарете го овој пуловер со качулка со вашите омилени шорцеви, фармерки и кул удари за целосен секојдневен изглед. . Големина на деца : 100см-170см . Големина на возрасни : ХХС-8ХЛ . . Постои нашата специфична табела со големини на нашата слика. Можете да ја изберете големината што ви одговара според вашата висина и тежина. Вашето купување е добредојдено! благослови! . Ако имате какви било прашања во врска со големината, слободно контактирајте не и ние ќе одговориме веднаш штом ќе ги видиме информациите. 3Д печатење : 3Д печатењето користи еколошки мастила за да биде појасно и помалку избледено. Материјал : памук и полиестер. Финото кроење и дизајн, мекото и еластичното го прават носењето на статијата пријатно. Погоден за : Спорт, Секојдневна, Деловна Работа, Состанок, Забава, Совршен подарок за семејства, пријатели. Ова е исто така одличен подарок за љубителите на аниме.

За производот

Купувачите избираат и