.

.

Кошули За Мажи Еднобојни Долги Ракави Деловни Комбинезони За Пеглање Блузи За Мажи

Кошули За Мажи Еднобојни Долги Ракави Деловни Комбинезони За Пеглање Блузи За Мажи

DEN 1.00

Од стока
Достапно.

Големина : L Биста : 104cm/40.94" Рамо : 48cm/18.90" Ракав : 61cm/24.02" Должина : 72cm/28.35" Големина : XL Биста : 108cm/42.52" Рамо : 49.50 cm/19.49" Ракав : 62.50 cm/24.61" Должина : 74cm/29.13" големина : Xxl биста : 112cm/44.09" рамо : 51cm/20.08" ракав : 64cm/25.20" должина : 76cm/29.92" ГОЛЕМИНА : Xxxl биста : 116cm/45.67" рамо : 52.50 cm/20.67" ракав : 65.50 cm/25.79" должина : 78cm/30,71" големина : xxxxl биста : 120cm/47,24" рамо : 54cm/21,26" ракав : 67cm/26,38" должина : 80cm/31,50" машка еднобојна кошула со долги ракави секојдневна деловна кошула без пеглањекарактеристики①Прилики,Удобните материјали се многу погодни за секојдневни, и јас ќе ви се допаднат.`+Карактеристики : Модата И модерниот дизајн ве прават попривлечни.`+ со вашите омилени шорцеви, хеланки, црни панталони, фармерки и така натаму.●Големина●Ве Молиме погледнете ја табелата со големини на сликата пред да поставите нарачка.Сезона : Сите Сезони Пол : Менокација : Дневно, Должина На Облеката За Забави : Редовен Тип На Дезен : Цврст Стил : Мода, Слободно Време Должина На Ракавот : Долги Маици За Мажи Со Цврста Боја Деловни Комбинезони За Пеглање Со Долги Ракави Блузи за Мажи ЗА ХХХЛ/43. Големината е на малата страна и не е погодна за секого. За одредена големина, ве молиме погледнете го деталниот опис на бистата и обемот на половината, или можете да побарате услуги на клиентите. машки маици со џебови и кратки ракави. маици за мажи графички гроздобер автомобили. фланелна кошула со качулка за мажи.

За производот

Купувачите избираат и