.

.

Математика Знаење Хиперболична Крива Обетки Висат Обрач Накит Капка Круг

Математика Знаење Хиперболична Крива Обетки Висат Обрач Накит Капка Круг

DEN 3.00

Од стока
Достапно.

Големина : дијаметар На Надворешниот прстен : 3,2 см / 1,3 инчи;дијаметар На Нафора : 2 см / 0,8 инчи класификација : Приврзоци За Уши Карактеристика : - Ова Е Парче Накит што Го Надополнува Вашиот Личен Стил и Дизајн. Модерен е И Удобен за Носење.- Ова Парче Накит прави Негуван Подарок за Семејството и Пријателите. Секој Производ Е Убаво Спакуван во Торбичка За Накит.- Што може да се претстави како подарок за девојка, сопруга, сестра, ќерка, мајка, деверуша и пријатели на Денот на Благодарноста, роденден, Ден на Мајката, Божиќ, Ден на Вљубените, годишнина од бракот и така натаму.Материјал : Количина На Метален Пакет : пар обеткиовој производ може да биде персонализиран. Ве молиме нарачајте прво и испратете ја вашата слика до Мене Преку Е-Пошта.Ние сакаме да ги донесеме идеите на сите во реалност. Ние обезбедуваме најголем избор на производи за вас, КАКО ШТО СЕ 3С, чаши и садови ѕидни украси, периферни уреди за автомобили или додатоци за облека. Математика Знаење Хиперболична Крива Обетки Висат Обрач Накит Капка Круг.

За производот

Купувачите избираат и