.

.

NFL_Jerseys 20f Џерси Синсинати Бенгалс # Greenи Далтон А. Џ. Грин Џо Burrow Tee хигинс Нфл Жени 100 Ограничен Дрес

NFL_Jerseys 20f Џерси Синсинати Бенгалс Greenи Далтон А. Џ. Грин Џо Burrow Tee хигинс Нфл Жени 100 Ограничен Дрес

DEN 3.00

Од стока
Достапно.

Ве молиме бидете трпеливи Двојно Зашиени И Вез Лого, Букви И Броеви. (3) 100% Висококвалитетен Полиестер и Ткаенина што Дише. 100% Висококвалитетен Полиестер и Ткаенина што Дише. (4) одговара точно на големината, само земете ја вашата нормална големина. Ако сакате лабаво чувство,земете една поголема големина. (2)Двојно Зашиени И Вез Лого, Букви И Броеви. Ако сакате лабаво чувство,земете една поголема големина. Ветуваме дека ќе одговориме во рок од 24 часа. ракави или кратки ракави дишат, брзо се сушат. (3) ракави или кратки ракави дише, брзо сува. Спецификации И Спецификации-Одговараат За : Мажи-Применлива Сцена : Возење Велосипед,Трчање,Фитнес и така натаму-ве Молиме дозволете отстапување на мерењето од 1-2 см поради рачно мерење-поради различни монитори И услови на осветлување, боите може да бидат малку поинакви од наведените фотографии спортска ткаенина Што Дише,- Брзо апсорбира пот брзо испарува пот и носи удобна и стилска-убава ткаенина,брзо и суво дише -100% Полиестер Одлична ткаенина-карактеристики на Ткаенина : дише И Брзо Сушење-Бројот И имињата се Зашиени На Дресот-Бројот И Имињата Се Отсечени од ткаенина од дињи и зашиени на дресот-одговара точно на големината,само земете ја вашата нормална Големина,ако сакате лабаво чувство,земете една поголема големина-кога ќе наидете на каков било проблем,можете да контактирате со нас, ние сме среќни да го решиме за вас-со цел да ве натераме да ја добиете најдобрата нарачка, внимателно ќе провериме и брзо ќе се спакуваме пред породувањето И Ќе Ви Го Испратиме Пакетот. (8) услуга За Мед : ако имате какви било прашања, ве молиме испратете ни порака за прв пат.

За производот

Купувачите избираат и