.

.

Каролини Богатства ББ1906ДС Кавалер Спаниел Велигденско Јајце Лов Ѕид Или Врата Виси Отпечатоци, 12х16, разнобојни

Каролини Богатства ББ1906ДС Кавалер Спаниел Велигденско Јајце Лов Ѕид Или Врата Виси Отпечатоци, 12х16, разнобојни

DEN 2.00

Од стока
Достапно.

Каролини Богатства BB1906 DS1216 Кавалер Спаниел Велигден Јајце Лов Ѕид Или Врата Виси Отпечатоци, 12x16, разнобојни Ѕид Или Врата Виси Отпечатоци кој раса специфични кавалер Кралот Чарлс Спаниел уметнички дела од еден од нашите уметници или графички дизајнери. Прославете го празникот Велигден со овој велигденски украсен Метален Принт. Внатрешни Или надворешни алуминиумски повеќебојни уметнички дела отпечатоци ќе додадат посебен шмек во вашата кујна, бања, влезна врата, канцеларија, надворешен двор, трем или кое било друго посебно место. Овие отпечатоци се мерат 12 инчи на 16 инчи и се печатат во целосна боја. Оваа ставка може да се стави надвор и ќе потрае директно сонце некое време пред да почне да бледне. 'Рѓа и Бледнее отпорни. Алуминиумски Принт Со Црно Висечко Јаже. Аглите се заоблени за безбедност. Задниот дел на печатењето е четкана сребрена боја. Ова е лесен принт и лесно може да се закачи со речиси секој клинец или завртка. Овој Метален Принт е од каролини Богатства Кучиња категорија на производи. Печатени Алуминиум Целосна Боја Печатење.

За производот

Купувачите избираат и