.

.

Експерт градинар 16 Преклопување на столче за градинарство со одвојлив тоте, морнарица сина

Експерт градинар 16 Преклопување на столче за градинарство со одвојлив тоте, морнарица сина

DEN 527.84

Од стока
Достапно.

Помогнете да го направите вашето градинарство полесно и поудобно со овој експерт градинар што преклопува столче за градинарство со одвојлива морнарица од 18 инчи ширина *длабочина од 18 инчи *висина од 16 инчи. Користете ја столицата колку што е потребно во градината како седиште. Користете го синиот тоте за да ги носите и чувате вашите градинарски алатки. Одвојниот тота се придава на столицата со 4 токи што го прават едноставно за одвојување или прикачување. Прикачете го тоталот на столицата за лесен пристап до вашите алатки или одвојте за да се движите низ дворот користејќи ја својата рачка за носење. Tote има повеќе џебови за организирање и складирање. Столицата лесно се отвора и се затвора компактно за складирање. Лесен е од 5,73 фунти го прави многу преносен и лесен за вадење насекаде. Рамката е силен челик со тешка должност, кој е обложен со прав за отпорност на 'рѓа. Столицата ќе поддржува капацитет на тежина до 250 фунти. ; Столче за градинарство на градинар со тоте. ; Челична рамка со премачкување во прав за отпорност на 'рѓа. ; Одвојување на тота со џебови за градинарски алатки. ; Нозе за компактно складирање. ; Ширина од 18 инчи *длабочина од 18 инчи *висина од 16 инчи. ; 5,73 фунти. ; Капацитет 250 фунти. ; Боја : морнарица сина.

За производот

Купувачите избираат и