.

.

Британците Направија 18к Розово Злато Вистинска Изјава За Природен Сафир Женски прстен-големина опции-Големина 8

Британците Направија 18к Розово Злато Вистинска Изјава За Природен Сафир Женски прстен-големина опции-Големина 8

DEN 7695.68

Од стока
Достапно.

Затоа, можете да бидете сигурни дека ова е парче накит изработено од искусни Златари и квалитетот и изработката се проверуваат во секоја фаза од производниот процес. Овој едноставен дизајн им овозможува на луѓето да ја ценат целосната убавина на камењата.

За производот

Купувачите избираат и