.

.

Кампусот Слики CA927GE-8. во. Лојола Меримаунт Злато Врежана Диплома Рамка - Сатен Махагони

Кампусот Слики CA927GE-8. во. Лојола Меримаунт Злато Врежана Диплома Рамка - Сатен Махагони

DEN 335.84

Од стока
Достапно.

Сатенска махагони дипломска рамка СО 14к Позлатен Медалјон или Фолија Печат на официјалните универзитетски ознаки и втиснати со Универзитетско име. Инструкции за брзо и лесно вметнување на вашата диплома вклучени. Карактеристики оваа рамка одговара на диплома од 11w x 8,5 h официјално лиценциран колегијален производ прави одличен подарок за сите сегашни дипломирани студенти и алумниспецификации : Сатен Махагоним : Лојола Меримаунт Лајонслига : NCAASize : 11 x 8,5 инчи.Тежина : 7 фунти-SKU : CMPS4876 Loyola Marymount 8.5" x 11 " Злато Врежана Диплома Рамка : Официјално лиценциран Колегиум производ. Прави одличен подарок за сите сегашни дипломирани студенти и алумни. Рачно изработени.

За производот

Купувачите избираат и