.

.

Колекцијата за украси „Ступел дома“, тие ме гледаат ролин црно -бела скрипта типографија со тоалети, цртање на тоалета, супер платно, wallидна уметност

Колекцијата за украси „Ступел дома“, тие ме гледаат ролин црно -бела скрипта типографија со тоалети, цртање на тоалета, супер

DEN 2.67

Од стока
Достапно.

Нашето испружено платно е создадено со само највисоки стандарди. Ние печатиме со високо квалитетни мастила и платно, а потоа исечете ја раката и ја истегнуваме над дрвена рамка дебела 1,5 инчи. Уметноста е подготвена да се дружи без потребна инсталација. Димензии : 30 x 1,5 x 40 инчи. Нашето испружено платно е создадено со само највисоки стандарди. Ние печатиме со висококвалитетни мастила и платно, а потоа исечете ја раката и ја истегнуваме над дрвена рамка дебела 1,5 инчи . Подготвени за виси - Не е потребна инсталација или хардвер. Дизајн од уметник Дизајн на седум дрвја.

За производот

Купувачите избираат и