.

.

Надворешна Тркалезна Стапица За Рак Пренослива Стапица За Мамка Од Јастог Склопувачка Мрежа За Фрлање Ракови

Надворешна Тркалезна Стапица За Рак Пренослива Стапица За Мамка Од Јастог Склопувачка Мрежа За Фрлање Ракови

DEN 207.84

Од стока
Достапно.

Опис. Ова е рибарска мрежа со голем капацитет за риболов на отворено, изработена од материјали од висока класа и нема лесно да се оштети. Ова е многу корисна алатка за риболов која може многу да ни помогне кога ловиме на отворено. Рибарската мрежа е лесна и можеме да ја носиме во секое време. Тоа е многу корисно и удобно. Карактеристики. - Боја : Избрана Боја. - Материјал : Полиестер, Челик. - Големина : 60, 00Х30, 00Х30, 00см/23, 58Х11, 79Х11, 79ин. - Одлично за фаќање ракчиња, ракови, риби, јастог, ракови и други. - Пренослив и компактен. Може лесно да се преклопи за носење и складирање. - Усвојување од одличен материјал, што е практично за долготрајна употреба. - Фрлете ја мрежата за да чекате да влезе пленот и тие повторно нема да излезат од мрежата. - Поседување на силна способност за отпорност на абење и кршење, многу издржлива. Одлично за фаќање ракчиња, ракови, риби, јастог, ракови и други. Пренослив и компактен. Може лесно да се преклопи за носење и складирање. Усвојување од одличен материјал, што е практично за долгогодишна употреба. Фрлете ја мрежата за да чекате да влезе пленот и тие повторно нема да излезат од мрежата. Сопственик на силна способност за отпорност на абење и кршење, многу издржлив.

За производот

Купувачите избираат и