.

.

Бостон Бруинс Винкрафт НХЛ на отворено на езерото Тахое 12 '' 30 '' Премиум пенант

Бостон Бруинс Винкрафт НХЛ на отворено на езерото Тахое 12 '' 30 '' Премиум пенант

DEN 1.33

Од стока
Достапно.

Поставете се и подготвени за 2021 година NHL на отворено на езерото Тахое со тоа што ќе го зграпчи овој Бостон Бруинс 12 '' x 30 '' премиум пена од Винкрафт. Се одликува со смела графика што ќе ви помогне да го одбележите овој возбудлив настан. Секој ќе знае дека сте лојален обожавател на Бостон Бруинс кога ќе фатат поглед на ова слатко парче. Бесплатна испорака по нарачки над 35 американски долари на продавницата за вентилатори од Фанатици. Материјал : 100% се чувствуваат. Сублимирана графика. Мери приближно 12 '' x 30 ''. Официјално лиценциран. Бренд : Винкрафт.

За производот

Купувачите избираат и