.

.

Бебе ајкула бебе момче косплеј худи, маица и шорцеви сет, 3-парчиња, големини 0 3- месеци

Бебе ајкула бебе момче косплеј худи, маица и шорцеви сет, 3-парчиња, големини 0 3- месеци

DEN 167.04

Од стока
Достапно.

Бебе ајкула се среќава со бебето со овој сет на три дела што е супер симпатичен. Со маица со кратки ракави и лесни за носење, влечење шорцеви, ова бебе момче поставено со разнобојни отпечатоци е придружено со ладна поштеда-качулка со симпатични акценти на 3Д перка и заби. Неговата облека сега е комплетна и удобна со својата ткаенина од памук-Доо Доо! Материјал : 60% памук/40% полиестер. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Сет вклучува : 1 худи, 1 маица и 1 пар шорцеви. Карактеристики на качулка : затворање на предниот поштенски патент; долги ракави; контрастно печатење; Худ со акценти на перка и заби. Карактеристики на маицата : стил на пуловер; екипаж; кратки ракави; Контраст за печатење. Кратки карактеристики : стил на влечење; еластична половината; Контраст за печатење. © Smart Study, сите права се задржани. Бебе момчиња за бебиња ајкули, качулка, маица и шорцеви.

За производот

Купувачите избираат и