.

.

Хартија Божиќна златна најлонска лента со лента, 25yd 0,87in, 1 пакет

Хартија Божиќна златна најлонска лента со лента, 25yd 0,87in, 1 пакет

DEN 1119.84

Од стока
Достапно.

Jamем хартија и пликови мрежа лента е совршена опција да се истакнете меѓу другите. Неговиот дизајн на мрежа е сигурен дека ќе ги направи вашите новогодишни елки, подароци, украси или DIY проекти поп. Може да се намали во која било должина и да се извртува во многу форми што го прават погодно за да користите колку ви треба. Користете го ова за секоја пригода како Божиќ, роденденски забави, свадби, Денот на вineубените и многу повеќе. Додадете украси на вашата железничка скалила, огнено место, влезови, прозорци, идеите се бесконечни. Jamем хартија и боја на плик : злато. Големина : 7/8in x 25yd. Количина : 1/пакет. Користете ја оваа лента за да ја покажете вашата креативна страна на сите ваши семејство и пријатели. Оваа лента се тркала десно назад за да може лесно да се чува насекаде до понатамошно користење.

За производот

Купувачите избираат и