.

.

Машки сафир волфрам четкан и висок полски финиш титаниум ентериер за внатрешни работи на жлеб удобност одговара на свадбениот бенд, големина 10

Машки сафир волфрам четкан и висок полски финиш титаниум ентериер за внатрешни работи на жлеб удобност одговара на свадбениот

DEN 0.33

Од стока
Достапно.

Овој ексклузивен дизајн на овој машки свадбен бенд во Сафир Тунстен го прави совршен подарок за свадби, годишнини и други прослави! Прстенот е направен од сафир метал од волфрам и има дијамантска завршница околу целиот бенд. Тој е широк 8мм и има класично удобно вклопување за да може да се носи секој ден. Метал : Сафир волфрам со титаниум. 8мм Висок полски финиш за удобност вклопување во свадбена лента . патентиран сафир волфрам е следната генерација свадбена лента што комбинира волфрам карбид со оригинален сафир и други алтернативни метали со голема јачина . класичен дизајн на традиционалниот свадбен бенд за мажи . отпорен на гребење; Отпорен на распаѓање; Хипоалергичен.

За производот

Купувачите избираат и