.

.

Ханес Најважен Фустан За Женска Маица, Памучна Црвена ЕДНА ГОЛЕМИНА

Ханес Најважен Фустан За Женска Маица, Памучна Црвена ЕДНА ГОЛЕМИНА

DEN 3.00

Од стока
Достапно.

Останете удобно со Оваа Женска Маичка За Вратот На Екипажот Ханес. Се одликува со едноставен, разноврсен дизајн. Женската маица за вратот на екипажот може да се носи самостојно како пријатно лизгање на пижами, во комбинација со фармерки, облечена преку костим за капење како прикривање или поврзана со некои хеланки. Тоа е двојно бод трим за издржливост. Достапна во црвена боја, оваа памучна маица Ханес е изработена од мек памук со средна тежина, што ја прави погодна за носење во сезоната. Преголемиот крој и тенката јака се засноваат на ГОЛЕМИНА XXL. Спарете Ја Женската Памучна Маичка За Вратот На Екипажот Од Ханес со омилени задници и додатоци за да создадете широк спектар на изгледи што се ваши. Женска Памучна Маица За Вратот На Екипажот На Ханес : Мека и удобна, 100% памучна маичка. Прави добар прикривање на плажа. Маичката за вратот на женскиот екипаж се одликува со преголем крој кој обезбедува пространа удобност. Тенок коларет додава женски талент. Трим со двоен бод за издржливост. Врз основа НА големина XXL; една големина одговара ДО 3 X. машинско перење ладно со слични бои, внатре кон надвор ако е украсено; користете само белило без хлор кога е потребно; исушете го сувото ниско; ладно железо доколку е потребно; не железна декорација. Достапно во црвено.

За производот

Купувачите избираат и