.

.

Рико Афицио МПЦ3001

Рико Афицио МПЦ3001

DEN 1070.24

Од стока
Достапно.

Искусете одличен квалитет на печатење кога ќе ја инсталирате Касетата Со Жолт Тонер Рико во вашата машина. Направен е според стандардите ЗА производство НА ОЕМ за да се дадат сигурни и конзистентни резултати. Идеален за средини со голем сообраќај, овој кертриџ за тонер создава богати слики и остар текст, страница по страница. Има капацитет за принос од 16.000 страници со покриеност од 5 проценти. Овој жолт кертриџ е компатибилен со моделите Ricoh Aficio SP 3400 SF/3410 SF. Едноставно е да се инсталира и помага да се зголеми продуктивноста на канцеларијата. Рико Жолт Тонер Кертриџ (16,000 Принос) : ОЕМ производство. Ефикасен и конзистентен. Едноставно за инсталирање. Жолта боја. Компатибилен со Рико Афицио СП 3400сф/3410сф печатачи. Обезбедува извонреден квалитет на печатење. Идеален за важни фотографии и документи. Создава прекрасни слики и остар текст. Сигурен и сигурен. Кертриџот рико тонер има принос од 16.000 страници со покриеност од 5%. Ја зголемува продуктивноста на канцеларијата.

За производот

Купувачите избираат и