.

.

Западни чизми за девојчиња за чудо на нација, за западни чизми, големини 7-1 12

Западни чизми за девојчиња за чудо на нација, за западни чизми, големини 7-1 12

DEN 543.84

Од стока
Достапно.

Држете ги вашите коњи за овие чизми во западен стил од Wonder Nation! Тие обезбедуваат удобност и стабилност со своите флексибилни надворешни и TPR дното и се совршени чевли за целодневно носење. Страничен патент овозможува лесно вклопување и исклучување, додека живописни сини starsвезди им даваат на овие чизми поп боја. Исклучиво на. Материјал : Рачно изработена горната и ТПР -надворешната страна. Грижа : Чиста на самото место. Земја на потекло : Увезен. Затворање : Внатрешно затворање на поштенски патенти за лесно вклучување и исклучување. Карактеристики : квадратни пети; ниска потпетица; Дизајн на сина везда; Флексибилна надворешна плоча. Модни пешачки чизми за девојчиња од Wonder Nation.

За производот

Купувачите избираат и