.

.

Класичен Костим За Вештерки на девојката

Класичен Костим За Вештерки на девојката

DEN 2.00

Од стока
Достапно.

Вашето дете ќе стане синоним карактер Со Ноќта на Вештерките Со Децата Класичен Костим За Вештерки. Овој плашлив костим доаѓа со фустан, појас, наметка и соодветна капа. Црниот фустан доаѓа во плетена ткаенина со долги ракави и полите до глуждот. Рамената на фустанот се приклештени и на краевите трчаат до зглобот и завршуваат со тесни манжетни. Средниот дел од фустанот доаѓа со црн појас. Црната шапка за вештерки го придружува костимот и доаѓа со соодветна црна плетена шамија. Обидете се да ја додавате оваа носија со метла или чанта со котел за вештерки! Класичен Костим За Вештерки на девојката.

За производот

Купувачите избираат и