.

.

Сино Единствено Решение ОТВОРЕН ЛЕД Неонски Знак, Црна Квадратна Акрилна Подлога, Со Затемнета Светла и Премиум изградена ВНАТРЕШНА ПРЕДВОДЕНА Неонска Ознака за в

Сино Единствено Решение ОТВОРЕН ЛЕД Неонски Знак, Црна Квадратна Акрилна Подлога, Со Затемнета Светла и Премиум изградена ВНАТРЕШНА

DEN 367.84

Од стока
Достапно.

Нашата неонска лесна компанија веќе 11 години ги задоволува потребите на неонските знаци на илјадници наши клиенти.000 часа, Безбеден за допир, Лесна инсталација, без звук на зуење, осветленост од 190 лумени, Енергетски ефикасен, Подготвен за приклучок и употреба, во Согласност со CE, UL и ROHS (меѓународен стандард за безбедност), доаѓа Со Затемнување. Добро спакувано за да се спречи каква било штета за време на транзитот. Давање кул и импресивна атмосфера на неговата околина. Премиум Светлосен Знак : Сино Единствено Решение Отворен ЛЕД Неонски Знак е премија изградена со акрилна подлога и висококвалитетни силиконски цевки за внатрешна употреба. Прилагодување : Поседувајте Уникатен Неонски Знак со прилагодување на знакот со вашиот избор на боја, подлога и големина што одговара на вашата позадина. Достапен модерен светлосен знак кој е безбеден и се вклопува во секоја позадина што се користи. Предности : 1-Годишна Гаранција, Животен Век од 50.

За производот

Купувачите избираат и