.

.

Камизоле леотард на Данскин Биг Девојки, црна, голема, гола, голема големина

Камизоле леотард на Данскин Биг Девојки, црна, голема, гола, голема големина

DEN 266.40

Од стока
Достапно.

Памук Камизол Леотард на Данскин Девојка во мешавина од памук и спандекс. Карактеристики на удобни прилагодливи ленти и целосна предна обвивка за самоуверено вклопување. Целосна предна обвивка ~ Погодно прилагодување на лентата ~ Повисоко деколте за скромно покритие.

За производот

Купувачите избираат и