.

.

Студиото Винвуд Студио Природа и пејзаж wallидни уметности за отпечатоци „Погледот на утринските“ пејзажи во земјата - кафеава, бела боја

Студиото Винвуд Студио Природа и пејзаж wallидни уметности за отпечатоци „Погледот на утринските“ пејзажи во земјата - кафеава,

DEN 1.67

Од стока
Достапно.

Погледот на утрото, е вешто изработено модерно уметничко дело од фармата од вистински уметници. Со сеопфатна кафеава боја, ова ликовно печатење од Авенија Пистај е совршен завршен допир на вашата домашна декор. Карактеристики : Ова уметничко дело има квадратна ориентација. Дизајн на природа и цвеќиња со тема на пејзажи во земја за да ви донесе совршена wallидна уметност. Одржлива и пријателска за шумите. Професионално рака се протега во одржлива дрвена рамка со дебелина од 1,5 инчи. Пристигнува подготвени да се обесат со претходно инсталирани куки за лесно дружење. Вклучени се и нокти и закачалка. Печатено со употреба на ултра-премиум и избледени мастила за да се гарантира висока дефиниција и живописни бои. Достапно во неколку опции за големина.

За производот

Купувачите избираат и