.

.

Wynwood Studio Entertainment and Hobbies Wall Art Canvas отпечатоци „Два пар“ картички за играње - кафеава, црвена боја

Wynwood Studio Entertainment and Hobbies Wall Art Canvas отпечатоци „Два пар“ картички за играње - кафеава, црвена боја

DEN 2239.84

Од стока
Достапно.

Два пар, е вешто направено модерно уметничко дело од вистински уметници. Со сеопфатна беж боја, овој ликовен печатење од Авенија Пистај е совршен завршен допир на вашата домашна декор. Ова уметничко дело има вертикална ориентација. Дизајн на забава и хоби со тема за играње картички за да ви донесе совршена wallидна уметност. Одржлива и пријателска за шумите. Професионално рака се протега во одржлива дрвена рамка со дебелина од 1,5 инчи. Пристигнува подготвени да се обесат со претходно инсталирани куки за лесно дружење. Вклучени се и нокти и закачалка. Печатено со употреба на ултра-премиум и избледени мастила за да се гарантира висока дефиниција и живописни бои. Достапно во неколку опции за големина.

За производот

Купувачите избираат и