.

.

Авенија за пистата животни wallидни уметности платно печати „кучиња за спиење“ кучиња и кутриња - кафеава, розова

Авенија за пистата животни wallидни уметности платно печати „кучиња за спиење“ кучиња и кутриња - кафеава, розова

DEN 383.84

Од стока
Достапно.

Runway Avenue Animals Wall Art Canvas Prints 'Sleeper Pup' кучиња и кученца - кафеаво, розово, спиење кученце, е вешто изработено модерно уметничко дело од вистински уметници. Со сеопфатна кафеава боја, ова ликовно печатење од Авенија Пистај е совршен завршен допир на вашата домашна декор. Карактеристики : Ова уметничко дело има вертикална ориентација. Дизајн на животни и инсекти со тема за кучиња и кутриња за да ви донесе совршена wallидна уметност. Одржлива и пријателска за шумите. Професионално рака се протега во одржлива дрвена рамка со дебелина од 1,5 инчи. Пристигнува подготвени да се обесат со претходно инсталирани куки за лесно дружење. Вклучени се и нокти и закачалка. Печатено со употреба на ултра-премиум и избледени мастила за да се гарантира висока дефиниција и живописни бои. Достапно во неколку опции за големина.

За производот

Купувачите избираат и