.

.

Wynwood Studio Canvas My Sultursion Changs Fold Fashion и Glam Books Wall Art Canvas Print Blue Tiffany Blue 20x30

Wynwood Studio Canvas My Sultursion Changs Fold Fashion и Glam Books Wall Art Canvas Print Blue Tiffany Blue 20x30

DEN 219.84

Од стока
Достапно.

Дајте му на вашиот дом декор уникатен изглед со мојата прекрасна полица за книги од Wynwood Studio Canvas, прекрасно парче за убавина и модна wallидна уметност направено со вештина и стил од автентични уметници во САД. Печатено со врвни мастила на висококвалитетно платно за да се обезбеди неговиот потпис Blue & Tiffany Blue Hue се издвојува додека се спротивставува на бледнее. Неговите убави детали и зачудувачки финиш го прават ова уметничко дело совршен завршен допир до вашиот wallиден декор. Платно отпорно на смалување, професионално рака се протега во рамка од дрво дебелина од 0,75 инчи. Печатено со употреба на висококвалитетни мастила за да се гарантира дефиниција и живописни бои. Пристигнува подготвени да висат. Вклучени се нокти и закачалка.

За производот

Купувачите избираат и