.

.

Слупел зелена сукулентна природа Затвори Ботаничка и цветна галерија за фотографии завиткани од платно печатење wallидна уметност

Слупел зелена сукулентна природа Затвори Ботаничка и цветна галерија за фотографии завиткани од платно печатење wallидна уметност

DEN 1.33

Од стока
Достапно.

Нашето испружено платно е создадено со највисоки стандарди. Ние ги користиме само мастилата со највисок квалитет и платно на нашите печатачи во куќата мимаки, а потоа исечете ги рачното и истегнете го секое парче над дрвена рамка дебела 1,5 инчи за виси. Уметноста е подготвена да се дружи без потребна инсталација. Димензии : 24 x 1,5 x 24 инчи. Затегнати големини на платно вклучуваат стандард : 17 x 1,5 x 17 големи : 24 x 1,5 x 24 x -во -големи : 30 x 1,5 x 30 преголема : 36 x 1,5 x 36. wallидната уметност е подготвена да виси - не е потребна инсталација или хардвер. За лесно поставување на посно или слој уметнички дела на полица или против wallид . Нашето истегно платно се создава со највисоки стандарди. Ние користиме само мастила со највисок квалитет и платно на нашите во куќата мимаки печатачи, а потоа исечете ги рачното и истегнете го секое парче над дрвена рамка од 1,5 инчи дебела за висини . уметнички дела се однесуваат на : растенија, ботанични, цветни, блиски, модерни, модерни, модерни, Сукулентен. Дизајн од Ирена Орлов.

За производот

Купувачите избираат и