.

.

Активна женска памучна памучна памучна спанде капри за нозе

Активна женска памучна памучна памучна спанде капри за нозе

DEN 1.00

Од стока
Достапно.

Одете подалеку од салата во овие памучни/спандекс мешавина од ткаенини Основни Капис! Овие исечени хеланки на Капри се дизајнирани да се формираат околу кривините на вашето тело за женско и ласкаво вклопување. Страничните странични детали додаваат дополнителна вентилација, истовремено давајќи и тренд модни детали. Комплетирајте со ултра удобна и лесна ткаенина од памук/спандекс, овие атлетски хулахопки работат за сето тоа, без разлика дали сте на класа по јога или надвор од бранч. Одлично за јога, велосипедизам, модни облеки, лежење, патување, секојдневно носење и многу повеќе. Лесна и удобна ткаенина од памук спандекс е дише и се движи со вас. Опремена силуета со висока лента за половината за ласкав изглед. Четирисочна ткаенина за истегнување за тотална слобода на движење. Зашивање на рамно-заклучување за да се намали иритација и чување. 21-инчен inseam со должина на Capri (заснована на мала големина, моделот е 5ft 9,5in за повикување).

За производот

Купувачите избираат и