.

.

Класичен Салон Во Бело

Класичен Салон Во Бело

DEN 2815.84

Од стока
Достапно.

Класичната традиционална колекција го одразува класичниот стил со засилен изглед, сите прикажани во декоративни завршетоци со подигнати мушки и стапала од пунџа. Акме Салон Спакувана Количина : 1 Парче. Спакувана Количина : 1 Парче. Боја/Завршница На Производот : Бела. Боја/Завршница На Производот : Бела.

За производот

Купувачите избираат и