.

.

10кт Жолто Злато Менс Круг Дијамант Поплочен Бенд Прстен 2-Cttw

10кт Жолто Злато Менс Круг Дијамант Поплочен Бенд Прстен 2-Cttw

DEN 1279.84

Од стока
Достапно.

10kt Жолто Злато Менс Круг Дијамант Поплочен Бенд Прстен 2-1/5 Cttw Изработени во 10kt Жолто Злато. 2 & 1/5 Карати вкупна тежина. Тежи 6,54 грама (приближно). Прстен големина 10. Сите дијаманти се природни и без конфликти по потекло.

За производот

Купувачите избираат и