.

.

Airhead Savage 2-Rider Turabe Tube

Airhead Savage 2-Rider Turabe Tube

DEN 319.68

Од стока
Достапно.

Подигнете се на работ со цевката со 2-возачи на Airhead Savage 2-Rider! Овие крилести со крилести во облик на U се вртат на работ на работ кога возачите ја менуваат тежината. Крилја, исто така, ги прават радост да влечат додека се лизгаат без напор низ будените. Airhead Savage 2-Rider Turable Tube : U-облик на крилестички ролни со крилеста на U на работ на работ на работ кога возачите ја менуваат тежината. Се лизга без напор низ будените. Најсовремена конструкција. Подебела на предната страна за да се спречи подморница и тенка на задниот дел за да се олесни искачувањето од водата. Делуксните рачки имаат чувари на неопренови. 2 Преголемите влошки на неопренови се стратешки лоцирани за да ги заштитат колената и лактите. Издржлив, 30-мерач RF заварен ПВЦ мочниот меур е целосно завиткан во најлон со двојно зашиен, 840-дејнер. Тешкиот Kwik-Connect обезбедува лесни врски. Брзиниот вентил го олеснува и брзо да се дефлатира и надува. Димензии : 74 "x 64".

За производот

Купувачите избираат и