.

.

СТУПЕЛ ИНДУСТРИИ Нема телефони за вечера, кујна, калиграфија, графичка уметничка галерија, завиткано платно печатење wallидна уметност, дизајн со несовршена прашина

СТУПЕЛ ИНДУСТРИИ Нема телефони за вечера, кујна, калиграфија, графичка уметничка галерија, завиткано платно печатење wallидна

DEN 719.84

Од стока
Достапно.

Нашето испружено платно е создадено со највисоки стандарди. Ние ги користиме само мастилата со највисок квалитет и платно на нашите печатачи во куќата мимаки, а потоа исечете ги рачното и истегнете го секое парче над дрвена рамка дебела 1,5 инчи за виси. Уметноста е подготвена да се дружи без потребна инсталација. Да не спомнувам, во оваа големина, сигурно е дека ќе биде фокусна точка на која било просторија! Димензии : 36 x 1,5 x 48 инчи. Wallидната уметност е подготвена да виси - не е потребна инсталација или хардвер. За лесно поставување на посно или слој уметнички дела на полица или против wallид . Нашето истегно платно се создава со највисоки стандарди. Ние ги користиме само мастилата со највисок квалитет и платно на нашите печатачи во куќа Мимаки, а потоа исечете ги рачното и истегнете го секое парче над дрвена рамка со дебелина од 1,5 инчи за висини . уметнички дела се однесуваат на : калиграфија, кујна, телефон. Дизајн со несовршена прашина.

За производот

Купувачите избираат и