.

.

Без граници јуниори трепет ракав за бебиња, големини XS-3XL

Без граници јуниори трепет ракав за бебиња, големини XS-3XL

DEN 335.84

Од стока
Достапно.

Поставете за сончеви денови во стил со овој врв на Babydoll од без граници. Романтичен и безгрижен со ракави ракави и цветен принт, овој изглед на топло време е подготвен за еден ден надвор со вашите омилени шорцеви, каприс или фармерки со високи половини. Врската за клучеви пред себе му дава финиш за привлекување внимание. Само на. Материјал : 99% полиестер/1% спандекс. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот е 5’10 ”и носи големина M. Fit : Опуштено. Деколте : душо врат. Затворање : пуловер. Ракави : ракави на капачето со флатер. Ockебови : Ништо. Карактеристики : Затегнување на копчињата со прилагодлива вратоврска; Империја половината; . Јуниори трепет ракав за бебиња од без граници.

За производот

Купувачите избираат и