.

.

Wrangler® Машка кошула со долг ракав со долги ракави со UPF 30+, големини S-5XL

Wrangler® Машка кошула со долг ракав со долги ракави со UPF 30+, големини S-5XL

DEN 287.68

Од стока
Достапно.

Wrangler® Машка кошула со долги ракави на отворено со заштита од 30+, големини S-5xltake на одличното отворено во удобност и стил. Оваа кошула со долги ракави на отворено од Wrangler® е опремена со технологија за влага за да ве задржи кул и UPF 30+ за да ве чува од штетни зраци. Оваа кошула, исто така, располага со два комунални џебови за да ги задржи најважните и корисни. Земете ја таа мајка природа. Редовно вклопување. Долги ракави. Етикета на кревање на левото градите. Локерска јамка на вратот. Двојни џебови на градите со безбедно затворање на копчињата. Метални копчиња со 4 дупки. Измислување на влага. Заштита на UPF 30+. 60% памук, 36% рециклиран полиестер, 4% спандекс. Стил # 112344472.

За производот

Купувачите избираат и