.

.

Универзален Сребрен Лажен Турбо Звук Издувен Свиреж издувен Вентил Симулатор Вистлер XL

Универзален Сребрен Лажен Турбо Звук Издувен Свиреж издувен Вентил Симулатор Вистлер XL

DEN 3.00

Од стока
Достапно.

Турбо вистлер е алуминиумски уред кој лесно се инсталира во издувната цевка на пригушувачот на вашиот автомобил или камион. Тоа ќе направи вашиот автомобил да звучи како да има лажен турбополнач. Во некои автомобили испуштањето на педалата за гас ослободува заден притисок во пригушувачот што го прави автомобилот да звучи како да има мал вентил за издувување.Специфики И Карактеристики : Изработени Од Висококвалитетна Алуминиумска Конструкција Со Палка Т-6061 Цпу Машина И Дизајн Со Мала Тежина Надградете Го Вашиот Издувен Звук Како Симулатор За Турбоноза Само Лесен За Инсталирање, Не Е Потребно Заварување Или Дупчење Големина : Екстра Голем Дијаметар На Цевката : 56 - 85 должина : 12см поместување : 2400сц И Нагоре Вклучува : 1 х Турбо Свирки : 100% Сосема Новопрофесионалната Инсталација Е Многу Препорачана Инструкцијата За Инсталација Не Е Вклучена Универзален Сребрен Лажен Турбо Звук Издувен Свиреж Издувен Вентил Симулатор Вистлер Xl.

За производот

Купувачите избираат и