.

.

Подвижни Пријатели Новороденче Девојче Новороденче И Бебе Тери Чорапи, Леопард, 6 Месеци

Подвижни Пријатели Новороденче Девојче Новороденче И Бебе Тери Чорапи, Леопард, 6 Месеци

DEN 3.33

Од стока
Достапно.

Подвижни Пријатели чорапите за новороденчиња и бебиња се удобни, пријатни и трендовски чорапи за бебиња кои припаѓаат на малите нозе на секое малечко! Нашите чорапи се идеални за секојдневно носење со мека ткаенина која е удобна на нозете на вашето бебе. Нашиот растеглив дизајн овозможува правилно вклопување и без гужва облекување и се достапни во големини од 0 до 12 месеци. Изработени од супер мека мешавина богата со памук, нашите чорапи се безбедни и нежни за малите прсти на бебето, но издржливи и се перат во машина за секојдневна употреба. Нашиот вредносен пакет чорапи е совршен сет на најважни работи во еден комплет лесен за купување. Комплетот вклучува осум координирани чорапи за новороденчиња и бебиња тери. Направено со мека и удобна ткаенина. Забавни, трендовски бебешки чорапи со слатки бои и дезени. Достапен, висококвалитетен пакет со вредност. Машина За Перење.

За производот

Купувачите избираат и