.

.

Подигнат слајд во Висконсин

Подигнат слајд во Висконсин

DEN 0.33

Од стока
Достапно.

Лизгајте ги овие јазови на Висконсин кренаа слајдови од Фоко на Денот на играта за да додадат дополнителен елемент на тимскиот дух во вашиот обичен ансамбл. Овие сандали ја прикажуваат подигната графика на Висконсин Баџерс со смели детали и ќе ви помогнат да бидете удобни додека уживате во акцијата. РАБОТИТЕ ги со вашите типови и шорцеви за целосен изглед оваа сезона. Бесплатна испорака по нарачки над 35 американски долари на продавницата за вентилатори од Фанатици. Совет за големина : Производот работи голем. Препорачуваме да нарачате една големина помала отколку што нормално носите . Материјал : 100% полиуретан - горен; 100% Ева - единствен. Текстура со нозе. Врежана графика со печатени детали. Лизгајте на чевли. Текстурирана надворешна плоча за влечење. Површинска миење. Официјално лиценциран. Увезени. Бренд : Фоко.

За производот

Купувачите избираат и