.

.

Кралски Зелени Правоаголни Етикети За Сите Намени Во Неонски Зелен Пакет

Кралски Зелени Правоаголни Етикети За Сите Намени Во Неонски Зелен Пакет

DEN 2.33

Од стока
Достапно.

Секоја правоаголна налепница е (76мм х 25мм) вклучува 100 листови, 8 правоаголни етикети налепница по лист за вкупно 800 Етикети. Правоаголно пишување на етикети совршено за употреба во вашите проекти за идентификација и етикетирање. Правоаголни налепници во боја одлични за кодирање, обележување, цени и организирање на вашите фиоки папки, лавици, документи, документи, страници и сл. Користете за училиште, колеџ, канцеларија и дома одлични етикети за сите намени. Налепницата за кодирање во боја цврсто се прилепува на хартии, картички, тетратки, табли од пена, канти, полици, кутии и сл. Налепниците во боја може да се користат како налепници за ознаки за идентификација. Одлични етикети во боја за лесна идентификација и одржување на вашиот простор уреден. Може да се користи и како означување на јазичиња. Секоја правоаголна налепница е (76мм х 25мм). Правоаголни етикети совршени за употреба во вашите проекти за идентификација и етикетирање.

За производот

Купувачите избираат и