.

.

2002-Меркур Планинар 4др Помине Површина Магла Сива Кутпил Тепих Комплет

2002-Меркур Планинар 4др Помине Површина Магла Сива Кутпил Тепих Комплет

DEN 4401.60

Од стока
Достапно.

За нас е многу важно да обезбедиме одлична услуга за клиентите.Ако сакате да вратите нешто, ве молиме контактирајте не преку .Враќа : ние нудиме 30 дневна политика за враќање на повеќето ставки.NO ВРАТИ ГО БАКАЛАРОТ. Ние ќе го овластиме бројот за враќање и ќе обезбедиме испорака instructions.Кутија# : 8003000 Белешки : Позиција : Патничка Област.Испорака : СИТЕ КОМПЛЕТИ се НАПРАВЕНИ ПО НАРАЧКА, ТИЕ ИСПРАЌААТ 2/4 РАБОТНИ ДЕНА од ВРЕМЕТО на НАРАЧКАТА.Секоја промена или доказ за инсталација ќе го направи предметот неповратен.Ние испраќаме само на адресата наведена на вашата конечна исплата. Материјал : Кутпил. Сега сте испраќач и сте одговорни за какви било потенцијални побарувања за штета кај товарната компанија.Повратни информации : Вашето задоволство е наш приоритет број еден.2002-2005 Меркур Планинар 4dr Помине Површина 903 Магла Сива Cutpile This овој комплет тепих ги има следниве карактеристики : притисок обликуван До вистинска подна тава за совршено вклопување*тешка јута подлога прикачена на долната страна*Правилна подлога за пета / Правилно врзана како оригинална*Врзан раб помеѓу предните и задните делови*ексклузивна боја-брза боја што се спротивставува на вклучениот прекинувач за затемнување на сонцето**доколку Е применливо, Комплетите за теписи Не СЕ "ЕДНА ГОЛЕМИНА ОДГОВАРА На Сите".No враќањето ќе биде прифатено без овластување. Ако има проблем, ќе се потрудиме да ја поправиме ситуацијата. Комплетите за теписи се направени специјално за вашата апликација.Сите приноси подлежат на ставката да биде во истата нова, повторно продадена состојба во која е примена и во оригиналното пакување.

За производот

Купувачите избираат и