.

.

Персонализиран трик или лекување на јака од кучиња бандана јака

Персонализиран трик или лекување на јака од кучиња бандана јака

DEN 111.36

Од стока
Достапно.

Дозволете му на вашето куче да слави и Ноќта на вештерките со нашата симпатична персонализирана кучиња бандана! Нашиот ексклузивен дизајн е совршен за забава за Ноќта на вештерките. Ние го персонализираме нивното име во центарот на белата коска за сите да го видат. Среќен ден на Вештерките! Вашето куче ќе сака да оди трик или да се лекува со семејството додека ја покажува својата нова бандана. Персонализиран трик или третирајте го Бандана за кучиња за Ноќта на вештерките : Персонализирајте со име, до 9 карактери. 14,25 "W x 8.5 L. Направено од 8 мл полиестерско платно. Вклучува ракав што одговара на јака од 1,5" W јака/јака од домашно милениче (не е вклучено) јамки низ горниот дел на банданата. Одговара на средни - големи кучиња. Машинско миење топло со како бои на нежен циклус. Линија суво.

За производот

Купувачите избираат и