.

.

Вејверли инспирации 45 памучни цветни цветни ткаенини за шиење и изработка

Вејверли инспирации 45 памучни цветни цветни ткаенини за шиење и изработка

DEN 430.88

Од стока
Достапно.

Here introduce the Waverly Inspirations 100 % cotton duck Fabric, with Janemosse Floral pattern design, 45" wide, and with a Weight of 220 GSM. Purchase in full 8-yard bolt. Perfect for all crafting levels from experts to beginners looking to learn how да ги занает своите уникатни идеи. Одлично за украси за дома, ткаенина на отворено и ватирање. Лесно се грижи, машинско миење ладно со како бои; не бели; Дома за радост и удобност. Вејверли инспирации 100 проценти памучна патка. Ширина : 45 “. Дизајн на цветни модели на Јанемосе. Тежина : 220gsm. Набавка во целосна завртка од 8 двор. Совршено за сите нивоа на занаетчиство од експерти до почетници. Одлична ткаенина за украси за дома, ткаенина на отворено и ватирање. Грижа : Машинско миење ладно со слични бои; Не бели; Tumble Dry Ship.

За производот

Купувачите избираат и