.

.

Женска Плус-Големина Долги Ракави V-Вратот Модна Маица

Женска Плус-Големина Долги Ракави V-Вратот Модна Маица

DEN 297.44

Од стока
Достапно.

Студ во воздухот се лизга во овој супер мек елек. Комбинира пријатна топлина со ажуриран стил, така што е совршен за работа до викенд. Удобноста никогаш не била толку ласкава. 60% Памук, 28% Полиестер, 12% Вискоза. Увезени. Машинско Перење. Лесен и луксузно мек. Силуетата е специјално исечена за вашите облини. Женски v-вратот и центарот бод детали додава женски талент. Целата удобност на јмс со нашата позната јака без ознаки.

За производот

Купувачите избираат и